https://dogalburunestetigi.com/ herhangi bir ticari amaç taşımamaktadır. (İnternet sitesi olarak anılacaktır) alan adında yayınlanan işbu sitede ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla kaynaklar belirtilerek bilgilendirme amaçlı yazılar paylaşılmaktadır. Yazılar kaynak olarak belirtilen kişi yada kurumlara aittir.

https://dogalburunestetigi.com/ internet sitesinde bulunan bilgiler hiçbir şekilde tanı, tedavi veya teşhis yerine geçmemekte olup kişilerin bunlar için kesinlikle konuda uzman doktora başvurmaları gerekmektedir. Sitedeki bilgiler bir sağlık hizmeti veya muayenenin yerini tutmaz. Sitedeki bilgilendirici içerikler her hasta için uygun olmadığı gibi bir tedavi rehberi de değildir.

Bu sitedeki içerik tanı, tedavi veya teşhis amaçlı değildir. İşbu sitenin içeriğinin bu amaçlarla kullanılmasından doğacak tüm sorumluluklar ziyaretçiye ait olup; bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıyı kabul ettikleri var sayılır.

Bu sitedeki bilgilendirici içerikler kaynaklarda belirtilen kişi yada kurumların yaptıkları aratırmalara dayanmaktadır. Site sahibi burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.

Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından ve bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten site sahibi sorumlu değildir.

https://dogalburunestetigi.com/ internet sitesinde yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

https://dogalburunestetigi.com/ internet sitesinin makalelerde kaynak olarak gösterilen kişi yada kurumlar ile hiçbir bağı yoktur. sponsorluk ilişkisi bulunmamaktadır.

Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresi ve tarayıcı bilgisi metnini de toplarız.

Bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Böylece, takip eden yorumlarınızı denetim kuyruğunda tutmak yerine otomatik olarak tanıyabilir ve onaylayabiliriz.

Web sitemize kayıt yaptıran kullanıcılar için (varsa) kullanıcı profilinde sağladıkları kişisel bilgileri de saklarız. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman görebilir, düzenleyebilir veya silebilir (kullanıcı adı değiştirme hariç). Web sitesi yöneticileri de bu bilgileri görebilir ve düzenleyebilir.

Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.