Iğdırda bulunan estetik merkezimizde doğal görünümlü burun estetiği için bize kolayca ulaşabilirsiniz.Unutmayın, teklif formu doldurmak ve bilgilendirmek için ücret talep edilmiyor.Teklif formu doldurarak dilediğiniz tüm estetik operasyonlar için fiyat teklifi alabilirsiniz.Söz konusu beden sağlığı, yani işinizi şansa bırakmayın! Formu doldurun hemen bilgi alın!

Iğdır Hakkında

Iğdır, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde Erzurum – Kars Bölümü’nde ve Türkiye’nin en doğusunda yer alan bir ildir.

Iğdır ili nüfusu: 201.314’dür. Bu nüfusun % 64,7′ u şehirlerde yaşamaktadır (2020 sonu). İlin yüzölçümü 3.664 km2’dir. İlde km2’ye 55 kişi düşmektedir. İlde 4 İlçe, 7 belediye, bu belediyelerde 36 mahalle, ayrıca 161 köy bulunmaktadır.[4]

Önemli bir kültür kavşağında bulunan il Ermenistan, Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti ve İran ile sınır komşusudur ve Türkiye’nin üç ülkeyle sınırı olan tek ilidir..

Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’nın yüz ölçümünün üçte biri, il merkezine bağlı Suveren köyü’nün sınırları içindedir. Ayrıca Ağrı Dağı, ilin her köşesinden rahatlıkla görülebilmektedir.[kaynak belirtilmeli]

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/I%C4%9Fd%C4%B1r_(il)

Iğdırın İlçeleri

Aralık, Karakoyunlu, Merkez, Tuzluca

Estetik Operasyonlar

Estetik operasyonlar sayfasından dilediğiniz estetik türünü seçip bilgi alabilirsiniz.
Burun-Estetigi-Rinoplasti

Burun Estetiği

Meme-Buyutme

Meme (Gögüs) Büyütme

Karin-Germe

Karın Germe

Lazer-Liposuction

Lazer Liposuction

Meme-Kucultme

Meme (Gögüs) Küçültme

Meme-Diklestirme

Meme (Gögüs) Dikleştirme

Jinekomasti

Jinekomasti

Kulak-Estetigi

Kulak Estetiği

Ofisimiz ankara maidan iş ve yaşam merkezindedir. Türkiye’nin her yerinden estetik operasyonları için tercih edilmektedir.